Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів Друкувати Написати листа
Понеділок, 17 січня 2011 13:20

Керуючись статтями 143, 144 Конституції України, статтею 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 266 Податкового кодексу України , з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, сприяння соціально-економічного розвитку територіальної громади м. Глобине, міська рада в и р і ш и л а :

1. Затвердити Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів в редакції, що додається.
2. Це рішення набирає чинності з моменту оприлюднення.

Міський голова Джусь С.В

Додаток до рішення 3 сесії від 12.01.2011року №210

П О Л О Ж Е Н Н Я
Про збір за місця для паркування транспортних засобів

Розділ 1. Загальні положення

1.1. Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів (далі – Положення) розроблено на основі Податкового кодексу України №2755-17 ВР затвердженого 02 грудня 2010року.
1.2. Це Положення є обов’язковим до виконання юридичними та фізичними особами на території Глобинської міської ради.

Розділ 2. Платники збору

2.1. Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи - підприємці, які згідно з рішенням Глобинської міської ради організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.

Розділ 3. Об'єкт і база оподаткування збором

3.1. Об'єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням Глобинської міської ради спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" ( 875-12 ).

3.2. Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету.

Розділ 4. Ставки збору

4.1. Ставки збору встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі 0,1 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Розділ 5. Порядок обчислення та строки сплати збору

5.1. Збір сплачується до бюджету Глобинської міської ради авансовими  внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому до 28 (29) включно). Остаточна сума збору, обчислена відповідно до податкової декларації за податковий (звітний) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів), сплачується у строки, визначені для квартального податкового періоду.

5.2. Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов'язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору в органі державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки.

5.3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

Секретар міської ради Токаренко Г.В.